Blue Flower

Wpadłem ostatnio na pomysł zakupu szampony do włosów  w internecie. Nie byłoby w tym nic trudnego gdyby nie to że w kraju naszym istnieją już tysiące sklepów internetowych z kosmetykami, a ich ilość powoduje że prawie niemożliwe wybranie jest dobrego. Zacząłem od wyszukiwania w googlach 40% stron nie dało się kompletnie obejrzeć, ze względu na migające wszędzie reklamy doprowadzające do szału każdego odwiedzającego. następne 40% to nie były żadne sklepy ale tylko i wyłącznie serwisy w stylu ceneo albo opineo. Jednak nie zważając na wszelkie przeciwieństwa wujka google stwierdziłem że nie będę się poddawał. wreszcie na drugiej podstronie google znalazłem to czego szukałem. Schludny prosty sklep z dużym wyborem i łatwą nawigacją.

 Teraz nadchodzi następny problem a mianowicie jakie kosmetyki wybrać? 

I tu stwierdziłem że znowu wujek google prawdę mi powie. Od razu trafiłem do tych samych stron od których tak uciekałem szukając dobrego sklepu. Trafiłem na serwis torebka.kafeteria.pl niestety okazał się on perfidną reklamą produktów. Zastanawiam się czy w ogóle jest jakiś produkt który nie ma tam oceny maksymalnej. Powróciłem więc do google aby znaleźć jakieś forum fryzjerów. Na forum tym kazali mi użyć firmy kosmetyków firmy Joico bo podobno najlepsza z tych co to nie kosztują 300 zł za butelkę (do tego artykuł ). Jak kazali tak zrobiłem. Jeszcze szybki luk na ceny okazuje się że mój sklep nie należy do najtańszych ale też nie jest źle, za to za ten przyjazny wygląd strony mogę dużo zapłacić.

 Ok. Przeświadczony tym że kosmetyki Joico gwarantują najlepszą jakość nie obawiałem się o nią. Bardziej niepokoiła mnie przesyłka. Oczywiście ostatnia rzecz jakiej chciałem to wyciekający mój drogocenny szampon. Na szczęście wszystko się udało., dzięki czemu mogłem go użyć jeszcze tego samego dnia. Okazał się on naprawdę dobry, a przez to że kupiłem go w ilości prawie hurtowej (nie wiem kto używa tak wielkich butelek) wyszedł w cenie w miarę przyzwoicie. Naprawdę polecam wszystkim zakup nawet tak podstawowych produktów jak szampon w internecie. Niska cena dobra jakość i wszystkie informacje w jednym miejscu nie ruszając się z kanapy!

Za tydzień artykuł na temat kosmetyków, albo nawet na temat kosmetyków joico. Jeszcze nie wiem!