Blue Flower

Funkcjonujące od 2005 roku biuro tłumaczeń SpeakSpokeSpoken może poszczycić się już ugruntowaną pozycją na rynku tego typu usług oraz zaufaniem licznych Klientów. Kilkuletnia działalność biura opiera się zarówno na doświadczeniu, jak i na wprowadzaniu szeregu innowacji. Wszystko to w trosce o dobro i zadowolenie Klienta. Tłumacze pracujący dla biura odznaczają się wieloletnią praktyką. Są to nierzadko osoby pochodzące z innego kraju bądź świetnie wykształcone w posługiwaniu się językiem danego państwa. Tym, co ich wyróżnia jest ogromna pasja, z jaką oddają się swojej pracy. Wiadomym jest, że najważniejszym narzędziem pracy dla każdego tłumacza jest język.

Język w rozumieniu gramatycznym oczywiście. Jednak jego istota tkwi w kulturze, w jakiej on funkcjonuje. Język, jak wiadomo, jest jednym z elementów tworzących kulturę państwa. Zatem, aby biegle nim władać, by doskonale go zrozumieć potrzebna jest znajomość rzeczywistości, w której istnieje. Tym właśnie odznaczają się tłumacze pracujący dla biura SpeakSpokeSpoken – szczerym zainteresowaniem swoim zawodem. Przynosi to ogromne korzyści dla Klientów, ponieważ tłumaczenie wykonane przez taką osobę jest naprawdę na bardzo wysokim poziomie. 

Innowacja to druga cecha wyróżniająca biuro tłumaczeń SpeakSpokeSpoken spośród innych firm. Współpraca staje się przyjemniejsza i sprawniejsza dzięki takim możliwościom, jak:

• zakładanie kont na stronie internetowej klientom SpeakSpokeSpoken, co umożliwia obserwację postępów pracy nad tłumaczeniem swojego zlecenia

• dostęp do internetowego repozytorium tłumaczeń

• możliwość wyboru tłumacza, z którym będzie odbywać się współpraca

• szybka realizacja zleceń

Biuro tłumaczeń SpeakSpokeSpoken może poszczycić się współpracą z tłumaczami rozmaitych języków, niemal z całego świata. W swojej ofercie posiada tłumaczenia wykonywane m. in. w językach: serbskim, greckim, tureckim, hiszpańskim, chińskim, norweskim i oczywiście angielskim, niemieckim, francuskim, czy rosyjskim. W zakres prac tłumaczeniowym wchodzą natomiast tłumaczenia: przysięgłe, techniczne, tłumaczenia stron WWW oraz ustne. Wszystkie one wykonywane są na najwyższym poziomie przez profesjonalnych tłumaczy.