Blue Flower

stanowisko pracyNasza firma oferuje państwu najwyższej jakości sprzęt pomocniczy, produkowany na użytek przemysłu lekkiego i ciężkiego. Nasze urządzenia stosowane są z powodzeniem w różnych gałęziach przemysłowych, zarówno w dużych i małych magazynach, halach produkcyjnych, na placach budowy do montażu i konstrukcji, w hutach, kopalniach, w stoczniach, w oczyszczalniach, na wysypiskach, w laboratoriach i wielu innych. Zastosowanie elektronarzędziu, maszyn oraz urządzeń pneumatycznych nieustannie się poszerza.

 Staramy się brać pod uwagę najnowsze wymagania oraz możliwości ludzkie, aby każde poszczególne zadanie wykonywane było szybko, sprawnie i z największą precyzją, zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa i chroniąc zdrowie pracowników oraz eliminując ich fizyczne zmęczenie. Staramy się nieustannie usprawniać nasz sprzęt gwarantując państwu pracę na najwyższym poziomie. Stawiamy na jakość oraz bezpieczeństwo, kierując się zasadami BHP oraz ergonomią. Chcemy aby zarówno nasz klient – pracodawca, jak i jego pracownicy odnosili jak największe korzyści. Na bieżąco szukamy nowych rozwiązań, podnosząc jakość naszych produktów. Oferujemy państwu również usługi w zakresie przeprowadzenia szkoleń z obsługi sprzętu, a także fachową pomoc w organizowaniu stanowiska pracy przez naszych specjalistów. Kierujemy się profesjonalizmem, aby wyposażyć państwa firmę w wysokiej klasy sprzęt, który nie tylko usprawni działanie przedsiębiorstwa, ale także zwiększy bezpieczeństwo na miejscy pracy.

Wśród bogatej oferty sprzętu pomocniczego, znajdą państwo na naszych stronach urządzenia pomocnicze, takie jak żurawie i części maszyn dźwigowych, HDS-y, małe urządzeni dźwignicowe, windy, cięgniki, chwytaki, przyssawki, chwytaki elektromagnetyczne, narzędzia pneumatyczne, wyciągarki hydrauliczne, wyciągarki linowe i łańcuchowe. Zajmujemy się produkcja i sprzedażą sprzętu pomocniczego, który służy do wykonywania poszczególnych zadań w trudnych warunkach oraz na dużych wysokościach. Urządzenie, o którym mowa, to balanser. Gwarantujemy wysokiej jakości części składowe, które zapewniają precyzję i niczym niezakłóconą pracę narzędzi typu wiertarka, szlifierka, wkrętarka i tym podobne. Balanser jest podwieszany do ram konstrukcyjnych, barierek, ścian i urządzeń dźwignicowych. Dzięki niemu każde zadanie wykonywane jest z niezwykłą precyzją. Balanser utrzymuje narzędzie w określonej pozycji i na ustalonej wysokości oraz napięcie. Stabilizacja pracy to jest priorytetowe zadanie, ale oprócz tego również przejmuje ciężar właściwego urządzenia, które w innym przypadku musiałoby być trzymane przez pracownika. Dzięki temu możliwa jest długotrwała praca bez zmęczenia rąk i stawów. Praca takiego urządzenia, jak balanser jest odporna na drgania i szkodliwe działanie środowiska. Jego obudowa jest wykonana z najwyższej jakości materiałów kwasoodpornych, które opierają się również niestannemu działaniu wilgoci. Kompaktowa konstrukcja balanserów przez nas produkowanych zapewnia bardzo łatwy montaż w dowolnym miejscu.ergonomia pracy

Przeprowadzamy przegląd sprzętu, który sprzedajemy, oraz dajemy na niego długa gwarancję. Oferujemy serwis i bogaty wybór części zamiennych. Balanser może być skonstruowany zgodnie z potrzebami pojedynczego stanowiska lub każdego nowego zadania. Oferujemy sprzęt w rozmaitych wariantach z dowolna długością linki i w kształcie oraz rozmiarach do wyboru. Każdy model jest skrupulatnie sprawdzany i poddawany licznym próbom sprawności oraz wytrzymałości, aby zapewnić państwu jak najwyższej jakości sprzęt. Pod adresem http://www.balanser.com.pl/budowa-i-dystrybucja-balanserow znajduje się więcej informacji na temat nowoczesnych technologii wykorzystywanych przy konstrukcji i budowie innowacyjnych balanserów. Warto przy okazji pracy w tej branży sprawdzić, jakie jeszcze funkcje spełniają balansery oraz jak się je projektuje.