Blue Flower

Hotel Abstrakcja jest atrakcyjnym, kameralnym i luksusowym obiektem, zlokalizowanym w ścisłym centrum Leszna i mieszczącym się w zabytkowej kamienicy dopasowanej do potrzeb i standardów nowoczesności.

Całość złożona jest z doskonale zorganizowanej bazy noclegowej, obejmującej jedenaście, w pełni wyposażonych pokoi oraz części restauracyjnej, serwującej potrawy kuchni międzynarodowej, odpowiadającej gustom nawet najbardziej wymagających klientów. Na stronie internetowej obiektu zapoznać się można ze szczegółową ofertą usługową, która dostosowana jest do potrzeb zarówno klientów indywidualnych, jak i komercyjnych. 

Hotel Abstrakcja dysponuje klimatyzowaną salą konferencyjną przystosowaną do spotkań biznesowych, prezentacji i zebrań, a także możliwością zorganizowania imprez okolicznościowych. Wszystkie pokoje posiadają wysoki standard wyposażenia, telewizor, sejf, minibar, dostęp do sieci oraz możliwość skorzystania z sauny oraz sali fitness. Hotel Abstrakcja to urokliwe miejsce, w którym każdy spędzi swój czas w przyjaznej atmosferze.